5 Mart 2013 Salı

çocuk abiye modelleri çocuk abiyeleri imalatı


-----------------------------------------------
ALTTAKİ MODELLER ÖZEL ÜRETİMDİR.
4-6-8-10-12 VE 2-4-6-8-10 YAŞ SERİLİ ÜRETİLİR.
MİNİMUM ÜRETİM MİKTARI - SERİLİ OLARAK PAKET HALİNDE 100 PAKETTEN BAŞLAR.
45 TL

 45 TL

47 TL

45 TL


ÇOCUK ABİYE MODELLERİ - ÇOCUK ABİYELERİ - ÇOCUK ABİYE ELBİSE İMALATI : Çocukların kalbini fethedeceğiniz, mükemmel çocuk abiye elbiselerini sizler için üretmekteyiz, erkek yada kız çocuk abiyeleri üretimi yapmakta olan sarılar tekstil firması her yıl değişik modellerle karşınıza çıkmaktadır. çocuk abiyeleriyle ilgili her türlü istekleriniz için müşteri temsilcimizi arayınız. toptan çocuk abiyeleri ve fiyatları.

3 yorum:

  1. ÇOCUK ABİYE MODELLERİ ÇOK GÜZEL : Kendi numune örneğimizle istediğimiz renk ve modelde çocuk abiye dikebilirmisiniz, buradaki çocuk abiyelerinin fiyatları hakkında bilgi istiyorum.

    YanıtlaSil
  2. 23 nisan için çocuk kostümleri, 23 nisana özel çocuk giyim ürünleri arayanlar, 23 nisan çocuk kostümleri ve abiyelik elbiseler, diğer özel, nışan, kına gecesi, düğünler için, çocuklara özel abiyelik elbise ve kıyafetler toptan üretim mağazası. toptan çocuk abiyeleri.

    YanıtlaSil
  3. ÇOCUK ABİYE MODELLERİ : 2014 yeni model çocuk abiyeleri, toptan satış yapan firmalar, kız çocuk abiyesi üretimi ve imalatı yapan tekstil firmaları, çocuk abiye çeşitleri, üretimden satış yeri. çocuk abiye modelleri.

    YanıtlaSil